Drętwienia lewej strony ciała, zaburzenia widzenia i bóle głowy

Mam pytanie. Moja córka 12 lat miała wykonane badanie angio MR głowy z powodu drętwienia lewej strony ciała zaburzeń widzenia i bólu głowy. Wynik badania prawidłowy. Czy mam poszerzyć diagnostykę o badanie MR czy angio wystarczy na wykrycie wszelkich patologii. Z poważaniem Joanna

Nie znam całości problemu i stanu neurologicznego córki.
Z mojego punktu widzenia warto byłoby wykonać pełne badanie NMR głowy .
Pozdrawiam ciepło