Drętwienia twarzy i bóle głowy

Witam mam problem podobny do mojej przedmówczyni, ale u mnie drętwienia twarzy nie poprzedza ból głowy ani zęba ani czegokolwiek innego. Powtarza sie to średnio 3 razy dziennie od ok. tygodnia. Kiedy następuje "atak" nie czuję twarzy tylko takie uczucie jakby ktoś mi ją nakuwał tysiącem igieł. A kiedy zaczyna przechodzić zaczyna się silny ból w okolicach skroni który zazwyczaj mija po minucie lub dwóch. Dodam, że jest to prawa strona okolice od kącika ust do skroni czasem okolice ucha.

Zdecydowanie warto się do neurologa,który zbada Panią i zróżnicuje diagnostycznie problem ,zleci odpowiednie badania,a także wdroży leczenie.
Być może jest to migrena,ale trzeba zawsze pacjenta zbadać i szczegółowo poznać wywiad.

Pozdrawiam