Drętwienie ciała a częste migreny

Witam serdecznie, opiszę mój przypadek. Koło godz. 22 zdrętwiała mi lewa ręka, następnie drętwienie ''przeszło'' na dłoń i potem na palec mały, potem serdeczny, środkowy, wskazujący a na końcu kciuk. Następnie zaczęły drętwieć mi usta, potem dziąsła, gardło i przełyk. Potem wszystko ustało, ale dziwnie się czułem, jakby zmęczony.Dlaczego taka sytuacja miała miejsce? Czy to groźne?Dodam, że cierpię na migreny i drętwienie było podobne do tego podczas migreny, ale nie było bólu. Pozdrawiam.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna
Opisane objawy mogą być złozoną aurą migrenową, skoro cierpisz na migreny z aurą .
Bywa, że występuje czasem tylko aura , bez atku bólu migrenowego!
Pozdrawiam