Drętwienie dłoni i bóle nóg na wysokości ud i podudzia z tyłu

Witam mam na imię Marta. Mam duży problem , a mianowicie. Od dwóch tygodni mam drętwienie dłoni i bóle nóg na wysokości ud i podudzia z tyłu. Bóle są tak dotkliwe ze nie mogę utrzymać kubka z napojem.Zrobilam badania krwi i są dobre. Chodziłam od lekarza do lekarza i nikt nie wie co to może być. Bylam u lekarza ogólnego ale nie stety nic mi nie pomógł i nie powiedział co to może być. Bardzo proszę o odpowiedź i pomoc. Bardzo.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.