Drętwienie dłoni po zabiegu zespołu cieśni nadgarstka

Witam serdecznie. Jestem 1,5 roku po operacji zespołu ciesni nadgarstka, oraz pól roku po operacji palca trzaskajacego prawej dłoni.Drętwieje mi kciuk, odczuwam mrowienie przy opieraniu ręki np. o stół. W chwili obecnej biore zastrzyki Lignocainum i diprophos co 2 tyg. Nie pomaga, nawet ostatnio po podaniu trzeci palec zaczął tez drętwiec. nie wiem,czy zbieg okoliczności, czy zaszkodził zastrzyk. Dziękuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety ciężko stwierdzić co może być przyczyna bez dokonania badania oraz ewentualnych badań dodatkowych. Musi Pani dalej stosować powyższe postępowanie i zgłosić się do lekarza ortopedii celem kontroli i w przypadku braku poprawy ewentualnej zmiany leczenia. Pozdrawiam.