Drętwienie dłoni przy stosunku

witam, podczas seksu kiedy już w dużym stopniu odczuwam przyjemność- zaczynają drętwieć mi dłonie, nie mogę dojść do orgazmu, bo cale moje mysli skupiają się na dłoniach. czuję mrowienie i brak czucia. występuje to tylko w dłoniach. Mrowienie to ustepuje po ok.10 min czekania w spoczynku. czy to objaw jakiejs choroby? dzieje się tak tylko podczas seksu (podczas odczuwania dużej przyjemności). dodam, że podczas seksu nie ma żadnych czynników, które wpływałyby na dyskomfort czy stres.

Myślę, że są to raczej objawy nerwicowe. Proponuję zastosować lek uspakajający przez stosunkiem. W razie braku poprawy proponuję konsultację specjalisty.

Witaj!
Objawy jakie pani opisuję mogą mieć tło nerwicowo- lękowe , natomiast wskazane byłoby skonsultowanie się osobiście ze specjalistą w miejscu zamieszkania. Pozdrawiam