Drętwienie dłoni u 26-latki

Witam, Chciałam się zapytać o opinię w następującej kwestii: bardzo często drętwieje mi lewa dłoń, zupełnie bez przyczyny. Ponad to w odróżnieniu do prawej, na lewym nadgarstku bardzo wyraźnie widać pulsującą tętnicę, z tygodnia na tydzień widać to co raz wyraźniej oraz w co raz większej ilości miejsc w okolicy nadgarstka. Badania neurologiczne nie wykazują żadnych nieprawidłowości (RM szyi oraz mózgu). Proszę o pomoc w informacji jakie mogą byc przyczyny zarówno drętwienia jak i tego pulsu.

Proszę wykonać usg nadgarstka.
Drętwienie dłoni może mieć rożne przyczyny. Często jest zespół cieśni kanału nadgarstka; wtedy drętwienie obejmuje I-III palec, może to być również neuropatia nerwu łokciowego.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru dolegliwości, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.