Drętwienie i ból nogi

Od jakiś dwóch lat dręczy mnie ból lewej nogi. Na samym początku noga strasznie mnie piekła, następnie w miejscu pieczenia wyszła mi żyła. Noga dalej piekła ale już nie tylko na łydce ale także pod kolanem. Niecały rok temu zaczęły się pojawiać żyły na kolanie i z przodu łydki. Nadal towarzyszą mi te same objawy. Zawsze ból zaczyna się od miejsca właśnie pod kolanem. Towarzyszy mi gdy chodzę i leże. Chwilowo pomaga uniesienie nogi lecz po krotkim czasie pojawia się mrowienie w nodze. Co robić?

Najprawdopodobniej są to problemy z krążeniem żylnym, które zaniedbane mogą mieć poważne powikłania. Polecam wizytę u chirurga a zwłaszcza flebologa.