Drętwienie i ból uda, pachy oraz kolana

Witam mam 23 lata i od kilku dni czuje dretienie i bol uda lewego i prawego oraz pachy pod kolanem jezeli leze jest ok ale jezeli wstane trudno zrobic krok odczuwam bol od zewnetrznej strony uda,od dluzszego czasu nazekam na bol krzyza pracuje fizycznie prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.