Drętwienie i bóle barku a złamanie kompresyjne kręgu w wyniku wypadku samochodowego

dobry wieczór jestem po wypadku samochodowym z 29.06 2013.piszę po raz 3 ponieważ dziś otrzymałem wynik rezonansu magnetycznego w którym jest wszystko ok.mimo tego mam bardzo często gdy siedzę drętwienie a następnie silne palenie barku.jaka to może być przyczyna.miałem wstrząśnienie mózgu i ogólne potłuczenie klatki piersiowej a w odcinku Th 11 złamanie kompresyjne kręgu z komponętą obrzękową blaszki granicznej górnej.Czy to palenie może być powodem tego złamania.proszę o odpowiedż.

Określenie jednoznaczne przyczyny pochodzenia bólu nie jest możliwe bez dokładniejszej analizy bólowej. Proszę o odpowiedź na kilka pytań, pomocnych w ustaleniu:
Czy ból barku jest miejscowy czy promieniuje wzdłuż kończyny górnej?
Czy ból barku występuje tylko po jednej stronie?
Czy ból barku wiąże Pan z jednoczesnym bólem kręgosłupa ?
Czy ból wybudza w nocy?
Czy ból prowokuje się podczas kichania, kaszlu?
Czy pora dnia ma znaczenie w obrazie bólowym?
Czy w ruchu czy w miejscu jest lepiej ? Czy bark boli podczas jego poruszania czy też w spoczynku?