Drętwienie i mrowienie miejsca po urazie

mam pytanie do neurologa w 2002 roku miałem mały wypadek w pracy arkusze blachy zsuneły sie mi na nogę w skutek tego miałem zdartą skórę z prawej zewnętrznej części uda od wysokości pachwiny do kolana między mięśniami czworo głowy i dwu głowy uda przez te wszystkie lata było z nogą dobrze od 2 lat odczuwam drętwienie i mrowienie tego miejsca czy nerwy sie regenerują czy tez sa trwale uszkodzone i co zrobic w takiej sytacji pozdrawiam cezary olsztyn

Z pewnością gałązki nerwów czuciowych zostały uszkodzone. Jeśli minęło 4 lata od urazu to można się spodziewać już tylko niewielkiej poprawy w perspektywie wielu miesięcy lub lat. To jest właśnie trwały uszczerbek (TU) na zdrowiu od którego dostaje się odszkodowanie.