Drętwienie i mrowienie po wystąpieniu silnego bólu głowy

Witam, Od 2 miesięcy po wystąpieniu silnego bólu głowy, zostało drętwienie - mrowienie z tyłu głowy oraz w ok uszu, oraz zaciskanie zebów. Wyniki krwi dobre. Zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego bez zmian. Wykonałem tomografie komputerowa głowy z kontrastem, wykryty Torbiel w zachyłku zębodołowym - błony śluzowej lewej zatoki szczękowej., pozatym bez zmian. Obecnie przechodzę serie masaży bo diagnoza lekarza była jednak na górny odc szyjny,a fizjoterapeuta stwierdził lordozę.CzyObiawySAodTOBIELA?

Witam Pana,

Jest mało prawdopodobne, aby objawy o których Pan pisze spowodowane były torbielą w zachyłku zębodołowym. Warto wybrać się do dobrego neurologa, który po dokładnym zbadaniu Pana i zebraniu wywiadu chorobowego może coś zasugeruje i ew. zleci dodatkowe badania celem wyjaśnienia przyczyny w/w dolegliwości.

Pozrdawiam serdecznie.

Marek Derkacz