Drętwienie i mrowienie rąk i nóg a nerwica

Witam od tygodnia odczuwam drętwienie i mrowienie rąk i nóg. Byłam na pogotowiu, zbadał mnie neurolog, miałam robione TK głowy, badania tarczycy, krwi, moczu. Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowych odruchów, wyniki w porządku. Mam rozrusznik serca więc nie mogę mieć rezonansu ani EEG. Podano mi środki uspokajające i elektrolity w kroplówce i mrowienie w większości ustało, ale dziś rano znowu wróciło. Lekarz stwierdził że to nerwica. Powinnam drążyć temat czy udać się do psychiatry?

Witam,
proszę spróbować psychoterapii,gdyż prawdopodobnie napięcia z różnych przyczyn życiowych ujawniaja się u Pani poprzez objawy fizyczne ,które są częścią większej całości wymagającej "ogarnięcia".
Serdecznie pozdrawiam

do doświadczonego terapeuty.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza