Drętwienie i mrowienie ręki a duszności

Mam 62 lata. Jestem kobietą. Około tygodnia temu wieczorem nagle źle się poczułam . Drętwiała i mrowiła mi lewa ręka oraz usta. Dostałam dreszczy. Moje cisnienie było w granicach 148/68 po chwili wzrosło do 158/66. Całą noc źle się czułam . Przed incydentem drętwienia męczyły mnie duszności. Co może byc przyczyną?

Witam,
powinna się Pani zgłosić na podstawowe badania laboratoryjne i EKG do lek. rodzinnego, zwłaszcza jeżeli był to jednorazowy epizod i leczy się Pani przewlekle z różnych przyczyn.