Drętwienie języka po trzech miesiącach od usunięcia dwóch dolnych ósemek

Witam. 3 miesiące temu miałem usuwane 2 dolne ósemki 9 w znieczuleniu ogólnym w szpitalu) . Od razu po zabiegu miałem w połowie zdrętwiały język i to drętwienie utrzymuje się po dziś dzień ( jednak wydaje się , że systematycznie się zmniejsza . Czy mogę coś więcej robić w celu rehabilitacji niż zażwanie witamin z grupy B? pozdrawiam

Proszę o konsultacje z lekarzem prowadzącym

Zalecam naświetlenia lampą Solux, biostymulacyjną Bioptron, zażywanie wit. B complex.