Drętwienie kończyn dolnych a dyskopatia

Witam! Około 2 lata temu stwierdzono u mnie dyskopatię. Chodziłam na rehabilitację. Może nie na długo, ale pomogło. Początkowo ból pojawiał się naprawdę rzadko. Ostatnio zaczęłam dużo ćwiczyć. Bieganie, brzuszki, pompki. Od tego czasu nawet 5 minut siedzenia sprawia mi niesłychany ból, czemu towarzyszy drętwienie kończyn dolnych. Czy te drętwienie może być spowodowane dyskopatią, czy też należy się doszukiwać innych przyczyn?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dyskopatia jest bardzo prawdopodobną przyczyną opisywanych objawów, zwłaszcza, jeżeli mają one podobny charakter, jak w momencie rozpoznania choroby 2 lata temu.