Drętwienie kończyn podczas snu i uczucie gorąca z tyłu głowy

Drętwienie kończyn podczas snu i gorąc tyłu głowy. Dolegliwości pojawiają się w każdą noc, rozbudzają mnie i wstaję zmęczony.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Drętwienie kończyn może być spowodowane niedokrwieniem lub zaburzeniami neurologicznymi. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Uczucie ciepła z tyłu głowy może być spowodowane nadciśnieniem tętniczym. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.