Drętwienie kończyn, zmęczenie i senność po zażyciu mefedronu

Witam! Dokładnie w czwartek po południu pierwszy raz w życiu zażywałem mefedron, no i teraz mam. Oprócz tego, że nie spałem całą noc, to od piątku czuje się strasznie, mam przydrętwiałe stopy i ręce, czuję się zmęczony, ciągle bym tylko spał, ogółem naczytałem się, że większość z tych objawów pasuje do nerwicy, co mnie dodatkowo zestresowało (a jestem człowiekiem, który stresuje się byle czym). Co powinienem zrobić? Pójście do lekarza to jedyna opcja?

Dzień dobry!

Wszystkie środki psychoaktywne mogą mieć nieprzewidywalny negatywny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne.
Po jednorazowym użyciu jest możliwe, że z czasem objawy ustąpią, kiedy po kilku dniach substancja zostanie usunięta z organizmu.
Pozostaje jednak kwestia przyczyn sięgnięcia po nie, predyspozycji osobowościowych, skłonności do uzależnień, ewentualnych stanów nerwicowych (nie wynikających z przyjęcia narkotyku) itp.

Pozdrawiam!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza