Drętwienie lewej nogi i dłoni oraz ból w klatce piersiowej

Dretwienie lewej nogi i dłoni oraz ból w klatce piersiowej po lewej stronie na dole tam gdzie sie kończą żebra. Czy to może być związane z sercem? Bylem u rodzinnego ekg.i ciśnienie wyszło dobrze. Miałem badana krew z ktorej tez nic nie wyszło. Czy to moze być jakaś nerwica ponieważ od pewnego czasu mam sporo stresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego. Jeżeli przyczyny sercowe zostały wykluczone konieczne wykonanie diagnostyki w kierunku chorób kręgosłupa. Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza rodzinnego.