Drętwienie małego palca po treningu kolarstwa

witam,mam prolem,a miznowicie uprawiam kolarstwo,na treningu po około 1,5-2h zaczyna mi dretwiec maly palec lewej dłoni jak rowniez palce lewej stopy.Co moze byc przyczyną.

Aleksander Ropielewski

Ucisk na nerwy. W tym celu należy przeanalizować ustawienia eometrii roweru pod kątem ergonomii. Możliwe, że Ma Pan nieodpowiednio dobrane buty.