Drętwienie/mrowienie w okolicach prawej łopatki

Dzień dobry , chciałabym uzyskać informację odnośnie tego o czym może świadczyć drętwienie/mrowienie w okolicach prawej łopatki , pojawia się ono niezależnie od tego czy się poruszam czy siedzę trwa ok 10-15 min. i pojawia się kilka razy dziennie. Występuje również ból po lewej górnej stronie jamy brzusznej podobny do kolki (od razu pod żebrem ), zawsze kiedy bardzo długo nie zjem żadnego posiłku.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto wykonać badanie obrazowe kręgosłupa szyjnego ze względu na prawdopodobne umiejscowienie zmian.