Drętwienie nóg i rąk, bóle głowy

Witam Mam 18 lat i od kwietnia zmagam się z drętwieniem nóg i rąk oraz bólem głowy. Zrobiłam potrzebne badania i okazało się, iż przyczyną jest anemia. Niewielka, ale zawsze. Brałam więc przez kilka miesięcy żelazo, kwas foliowy i wit. E. Drętwienie występuje teraz rzadziej, ale ból jest taki sam. Pulsujący w okolicach skroni, ciągnący za oczy do tyłu, nie ustępuje przez kilka godzin. Występuje przy minimalnym wysiłku, stresie, nerwach, czasami bez powodu. Czy może być to coś poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.