Drętwienie nóg i uczucie paraliżu twarzy oraz problemy w prowadzeniu rozmowy

witam. Czuje dretwienie rak nog, przechodzenie jakis pradow przez glowe,paraliz twarzy. W rozmowie nie dolaczam sie nigdy, tylko milcze,gubie watek,od wielu lat izoluje sie,nie dbam o wyglad.Mam problem nawet na inf idac do urzedu pracy, z trudem zapamietuje do jakiego pokoju wejsc, powtarzam caly czas w glowie np pokoj nr 110, wiecej informacji nie pamietam.Wszystko zle robie,olewam terminy, nie umie paru zdan zlozyc widzac sasiada.Kazdy mnie w otoczeniu juz nienawidzi,uwaza za chora psychiczni

Dzień dobry!

Pytania o tej samej treści, dotyczące tej samej osoby są zadawane od wielu tygodni. Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Tą drogą nie otrzymacie Państwo żadnych więcej skutecznych porad czy informacji. Jeśli rzeczywiście chcą Państwo zmiany i pomocy - konieczny jest osobisty kontakt z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem.

Pozdrawiam!

Koniecznie proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa i podjąć psychoterapię. Podobne objawy mogą świadczyć o zaburzeniach o podłożu organicznym, depresji, zaburzeniach adaptacyjnych lub zaburzeniach osobowości. Diagnostyka i podjęcie leczenia jest konieczne dla poprawienia zarówno funkcjonowania, jak i samooceny, poczucia wartości, pewności siebie, bezpieczeństwa, które z kolei zaowocuje lepszym funkcjonowaniem z innymi.