Drętwienie nóg po zastrzyku w odcinku lędźwiowym

Po zastrzyku w odcinku lędźwiowym kręgosłupa ból zniknął, ale zdrętwiała mi noga, tracę czucie i nie mogę chodzić bo robi się ciężka i słaba. Czy to normalne?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest ponowny kontakt z lekarzem. Możliwe jest wystąpienia działania niepożądanego podanej w zastrzyku substancji, objawy mogą też świadczyć o porażeniu/uszkodzeniu jednego z nerwów (jatrogennego, lub w wyniku choroby podstawowej).