Drętwienie nóg u 19-latki

Mam 19lat i od dłuższego czasu drętwieją mi nogi, zazwyczaj od kolan w dół, ale od czasu do czasu całe. Wczoraj zauważyłam guzek (nie wiem czy tam to mozna nazwać) na plecach w dolnej części po lewej stronie w tzw dołku nad pupą, który pod palcami sie przesuwa. Po lekkim naciśnięciu boli. Co to moze być, jak to można zdiagnozować ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Małgorzata Panek

Bez dokładnego badania ciężko określić czy zaburzenia czucia mają coś wspólnego ze zmianą na plecach. Mogą być to dwie zupełnie różne sprawy. Zaburzenia czucia w nogach wymagają diagnostyki neurologicznej.
Proszę udać się do swojego lekarza POZ.
Pozdrawiam