Drętwienie nogi, ból w nadgarstku, ból łopatki oraz ból połowy strony twarzy

Mam 39 lat, od września czuję dziwne odczucie w lewej nodze podobne do drętwienia do tego doszedł ból w nadgarstku, lewej łopatce a od listopada boli mnie lewa strona twarzy i czuję pieczenie po lewej stronie języka. Ogólnie moje samopoczucie jest złe. Przeszłam już kilku specjalistów. Wykonano mi ogólne badania, które nic nie wykazały, borelioza i testy reumatoidalne nic. Ortopeda na podstawie RTG kinezyterapie i masaże gdyż podejżewa dyskopatię ale niewielką. Moje obawy dotyczą SLA.

Aleksander Ropielewski

Pani objawy wymagają diagnostyki neurologicznej, są mało specyficzne a jednocześnie niepokojące, dlatego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z neurologiem.