Drętwienie nogi i mrowienie jądra

Witam zaczne od tego , że uprawialem seks z dziewczyna i nagle zabolalo mnie prawe jadro doszlo do wytrysku wszystko okej. Problem w tym że mam dziwne mrowienie nogi drętwienie bol uda jakby nerw... i dziwne uczucie jadra nie boli ale czasem tez mrowi.. pomocy ! bylem u lekarza i nic mi nie powiedział... powiedział ze się przedźwigam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Np skręt powrózka nasiennego. Nie można jednak wykluczyć np przepukliny krążka międzykegowego w kręgosłupie. Może to własnie dawać podobne objawy. Warto wykonać badanie obrazowe kręgosłupa.