Drętwienie nogi w wyniku wysiłku fizycznego

otoz pracuje na wozku widlowym gdzie rowniez dosyc czesto muysze sie angazowac w przenoszenie recznie dosyc ciezkich rzeczy , od ponad dwoch miesiecy stracilem tak jakby czucie w nodze. jest to dosyc dziwne uczucie w skrocie mozna opisac to jako zdretwienie , ale odczuwalne jest to jedynie przy dotykaniu nogi, pytanie moje brzmi z czym to jest zwiazane i co moze powodowac w/w objaw

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne lub naczyniowe. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.