Drętwienie oraz ból mięśni nóg i rąk od trzech tygodni a strach przed SM

Witam mój problem polega na tym że od 3 tygodni drętwieją i bolą mnie mięśnie nóg i rąk odczuwam dyskomfort i nie wiem co mam dalej robić.Wykonałem też podstawowe badania krwi morfologia i CRP ale wszystko jest w normie,dodam też że w ostatnim czasie około miesiąca żyłem w wielkiej niepewności i stresie związanymi z problemami rodzinnymi już sam nie wiem co mam myśleć... boję się że może być to początek sm po przeczytaniu artykułu na temat tej choroby potwornie się boję i proszę o pomoc i poradę

Kryteria rozpoznania SM są ściśle określone.
Rozpoznanie SM stawia się na podstwie objawów klinicznych, wyniku badania neurologicznego oraz zmian w badaniu MRI. Czasami konieczne jest przeprowadzenie dodatkowej diagnostyki by wykluczyc inne choroby mogące "wyglądac " podobnie jak SM.
Rzeczywiście SM charakteryzuje się mnogością objawów, ale nigdy nie rozpoznaje się SM na podstawie 1 objawu, muszą one występowac w odpowiednich konfiguracjach (o czym powyżej). Każdy objaw występujący w SM może występowac w innych chorobach.
Opisane przez Pana dolegliwości są tak ogólne i niespecyficzne, że sugerowanie jakiegokolwiek rozpoznania na tej podstawie jest niemożliwe.
Zamiast diagnozowac się przez internet proszę zgłosic się do lekarza, który na podstawie dokładnej znajomości objawów i badania pokieruje dalszym postępowaniem. Przyczyn może byc wiele.