Drętwienie palca a możliwe przyczyny

Witam! Już jakiś czas temu zauważyłam, że drętwieje mi palec u nogi. Dziś pojawiło się kolejne zdrętwiałe miejsce między udem, a biodrem. Co może być przyczyną takiej reakcji ciała?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyna mogą być zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, ale bez badania i dokładnych informacji trudno jest mi to okreslić, proszę udać się do lekarza.