Drętwienie palca podczas zmiany opatrunku

Witam. Mam pytanie, czy to jest normalne ze palec mi drętwieje po zmianie opatrunku, dodam ze palec był operowany kilka dni temu i ma pewien obszar dotknięty martwicą. Wcześniej nie miałem takiego dyskomfortu po zmianie opatrunku w klinice, dopiero to się zaczęło odkąd korzystam z usług prywatnej pielęgniarki. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam.
Jest to normalne świeżo po zabiegu. Ale przyczyna może być bardziej błaha, jak za ciasny opatrunek. Proszę zasugerować pielęgniarce, żeby zrobiła luźniejszy opatrunek i zobaczyć, czy drętwienia ustąpią.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.