Drętwienie palców podczas snu u 57-latka

Mam pytanie w nocy podczas snu drętwieją mi palce u rąk po rosmasowaniu przechodzi i tak codziennie jaka przyczyna?

Dzień dobry,

Może mieć Pan obustronny "zespół cieśni nadgarstka". Warto udać się do swojego lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pana i zebraniu wywiadu w razie potrzeby skieruje Pana do ortopedy. Jeśli diagnoza się potwierdzi, wówczas najskuteczniejszym leczeniem jest wykonanie zabiegu, ale niewykluczone, że zostaną Panu zaproponowane również inne metody leczenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz