Drętwienie palców spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze

Często drętwieją mi palce prawej ręki. Czy może to być spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze. Nie można wykluczyć np zespołu cieśni nadgarstka. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.