Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Drętwienie palców u prawej ręki

Od jakiegos czasu(ok roku) dręcza mnie pewne dolegliwości .Jakiś rok temu zdretwiał mi palec wskazujący a kilka dni później 3 palce u prawej reki .Byłam z wizyta u neurologa zrobili mi rtg i badanie na cukier. cukier mam w normie ,na rtg pani doktor cos wykryła ale była zajeta rozmowa z pielegniarką, wiec po 3krotnym zapytaniu co to jest wypisala cos tam na karteczce ,dodala ze ide na masaże i zapisała tabletki dla diabetyków. Wolne terminy były za ok 1.5 mies. oczywiście za doplatą.
KOBIETA ponad rok temu

Objawy niedokrwienia kończyn dolnych

Niedokrwienie kończyn dolnych to schorzenie, z którym często spotykają się chirurdzy naczyniowi. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jakie są objawy świadczące o tej dolegliwości.

Tak jak Pani pisze prawdopodobnie na RTG Pani doktor doszukała się zmian zwyrodnieniowych. Skoro zapisała tabletki dla diabetyków to oznacza, że Pani poziom cukru nie był w porządku. Trzeba takie tabletki zażywać według wskazań Pani doktor. Bóle są zapewne związane ze zwyrodnieniami więc masaże w takim wypadku powinny pomóc. Skoro chce Pani uzyskać konkretnych informacji na temat swojego zdrowia i uzyskać wyniki swoich badań trzeba ponownie udać się na konsultację do Pani doktor.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy