Drętwienie palców u rąk w nocy

Witam, mam ostatnio problem z palcami u rąk w nocy drętwieją,są jakby sparaliżowane mam problemy z zgięciem,nie które palce są tak jakby wybite podczas próby ich zgiecia czuje jak mi w nich kości przeskakują, zmieniłem ostatnio prace i mozliwe że jest to właśnie z tym zwiazne ,iz to chwilowe przeciażenie i organizm musi sie przyzwyczaic do nowych czynności ,pozdrawiam

Objawy, które Pan podaje, uniemożliwiają jednoznaczne rozpoznanie.
Przeskakiwanie palców jest prawdopodobnie objawem zapalenia ścięgien mięśni zginaczy palców. Drętwienie palców 1 do 4 jak najbardziej może się w takim wypadku zdarzyć. Jeśli dolegliwości nie ustąpią po kilku dniach ograniczenia aktywności wskazana byłaby kontrola u lekarza ortopedy. Do diagnostyki przydałoby się również badanie USG.