Drętwienie, pieczenie okolicy serca po zapaleniu papierosa

Mam dolegliwości ,chyba związane z sercem.Zapaliłam papierosa i zaczęłam się dziwnie czuć,czułam jakby drętwienie i pieczenie po lewej stronie.Wystraszyłam się i zagasiłam papierosa.Położyłam się,bo dziwnie sie czułam.Zachciało mi się spać ale nagle poczułam,że mam dziwny oddech.Nie wiem jak go nazwać jakby zimny,czuła ,że sie coś dzieje,a mnie brało na spanie.W tej panice ,że słabnę podniosłam się,byłam osłabiona, miałam jakby zawroty głowy.Ale jak sie nakręciłam to po czasie mi przeszło.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Objawy nie są swoiste dla choroby serca natomiast niekoniecznie muszą być spowodowane przez inną przyczynę. Proponuję porzucić palenie, a w przypadku wystąpienia podobnych dolegliwości należy pilnie skonsultować się z lekarzem.