Drętwienie pleców w 31. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 31 tygodniu ciąży. Od rana czuje jakbym miała odrętwiałe plecy tj. z lewej strony odcinek bardziej krzyżowy niż lędźwiowy. Co to może oznaczać? W środę byłam u lekarza i wszystkie wyniki mam dobre. Jedynie lekarz mówił żeby odpoczywać bo główka dziecka napiera na ściany pochwy. Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani- najprawdopodobniej to po prostu objaw związany z ciążą i tym, że dziecko jest coraz większe. Proszę spróbować leżeć na bokach i dużo odpoczywać.