Drętwienie policzka i palców w dłoniach
Witam, Mam 33 lata, w ostatnich dniach zauważyłam iż drętwieją mi palce w dłoniach, a dziś po raz pierwszy zdrętwiał mi lewy policzek i język - trwało to kilka minut. Miałam robione badania krwi gdzie wszystko jest w porządku, a ostatnio byłam na EKG i RM w którym wyszło że mam wielopoziomową dyskopatie piersiową i z tym wynikiem wybieram się jeszcze do ortopedy ale to za 3 tygodnie. Biorę pod uwagę również wizytę u neurologa. Czym mogą być spowodowane takie odrętwienia?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Dziecko autystyczne w przedszkolu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.
Witam,
Dretwienie palcow, policzka i jezyka nie moze byc spowodowane dyskopatia piersiowa. Te okolice sa unerwione przez nerwy wychodzace w odcinku szyjnym a nie piersiowym.
Mysle, ze wskazana bylaby wizyta u neurologa w pierwszej kolejnosci.