Drętwienie prawej ręki, problemy z koncentracją i senność - jaka może być przyczyna?

Witam, obudziłam się ostatnio ze zdrętwiałą prawą ręka. Nie mogłam się skupić na konkretnej rzeczy, musiałam się zastanowić nad najprostsza czynnością przez caly dzień spałam, dopiero przeszło mi to wieczorem. Czym to może być spowodowane? proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani :)

Zalecałabym Pani, by zaczęła Pani od osobistej/kontrolnej konsultacji diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu zadecyduje o ewentualnym/dalszym postępowaniu diagnostycznym.

Warto byłoby umówić się na konsultację z Psychologiem, co byłoby dla Pani pomocne w dotarciu do źródła symptomatycznego. - zapraszam Panią serdecznie.

Z życzeniami dla Pani radości i pozytywnej energii,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605