Drętwienie prawej strony szczęki po przewianiu

4 dni temu napilem się wody na zewnątrz i chyba przewiało mi twarz . Czuje bardzo małe dretwienie prawej strony szczęki posuwajace się trochę w górę i pobolewaja mie wszystkie zeby ale nie wszystkie odrazu . ..to uczucie bardziej wędruje ..odretwienie czuje bardziej na prawej dolnej szczece policzku...takie uczucie jak po zasczyku znieczulajacym u dentysty ale o wiele miejsze ...czy mogło mie przewiac ..mam też trochę zatkany nos i mialem 3 miesiące temu zatoki..pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja, Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.