Drętwienie rąk i języka

Witam serdecznie! Mam taki problem od pewnego czasu drętwieją mi ręce a dzisiaj nagle zdrętwiało mi połowę języka, pół twarzy i jedno oko czyli ogólnie mówiąc cała prawa strona głowy. Czy może to być od niedoczynności tarczycy na którą choruję? Myślałam też czy to czasem nie jest np. nerwica, gdyż cały czas jestem spięta, nie mogę się rozluznić i czasem nie wiem co mam zrobić z dłońmi, bo mam takie dziwne uczucie w nich jakby odrętwienia i zaciskam je ciągle, żeby troszkę ulżyło. Proszę o pomoc

Mgr Katarzyna Malcher

Witam. Zalecam w pierwszej kolejności konsultację neurologiczną - lekarz na podstawie badania uzna, czy należy pogłębić diagnostykę czy problem wydaje się być natury psychologicznej. Jeśli okazałoby się, że najprawdopodobniej jest to objaw nerwicowy, zachęcam do konsultacji psychologicznej.

do neurologa +terapeuty.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza