Drętwienie rąk i pękanie paznokci

witam mam 29 lat ciężko pracuje w ciągu dnia.W nocy drętwieją mi obie ręce dosłownie masakra ostatnio musze już nawet środki przeciwbólowe brać. Jak dość dłużej nimi nie ruszam zaczynają drętwieć w pracy nic mi nie jest bo ciągle nimi ruszam zaczęły też mi pękać paznokcie biore witaminy pomóżcie Marcin

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Drętwienia w kończynach górnych mogą być wynikiem ucisku na struktury nerwowe w obrębie kręgosłupa. Warto zgłosić się do neurologa.