Drętwienie rąk i stóp, szybkie bicie serca, ból głowy i mroczki przed oczami a tętniak

Witam, Mam 18 lat, więc zaczne od początku, 5 miesięcy temu przebudziłam się w nocy, Byłam wystraszona, zaczęły drętwi mi rece i stopy, w dodatku szybko biło mi serce, myslałam, że umieram ... od tametj pory, codziennie wzmagam się gdy wstaje z: Bólem głowy, bolem lewej reki i nogi, mroczki przed oczami, w prawym oku czarna kropka, ktora nie daje mi spokoju, dostała silne bole głowy, dstałam skierowanie do neurloga okazało sie ze mam tętnika, po drugim tk okazał się ze wchłonął.Nadal się źle czuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza neurologa. Jeżeli lekarz neurolog wykluczy przyczyny typowe dla chorób neurologicznych konieczna będzie konsultacja okulistyczna.