Drętwienie rąk na całej długości a wynik rezonansu
Witam, mam strasznie drętwiejące ręce - praktycznie na całej długości. Po nocy praktycznie nie mogę nimi ruszać. Odebrałem wynik rezonansu: wyprostowane ustawienie os kregosłupa w odcinku c2-c5. Zaostrzenie przednich dolnych krawędzi trzonów kregowych c5 c6. Drobne zmiany wytworcze na tylnobocznych sasiadujacych krawedziach tzronow c3 c 4. Na poziomie 4c5 i c 5 c6 dyskretne centralne uwypuklenie krazka m-k do swiatla kanalu kregowego na glebokosc 1-1,5 mm bez istotnego uscisku przed sciany work

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.