Drętwienie rąk, palący ból w odcinku szynopiersiowym i bóle nóg

Witam serdecznie, mam problemy z kręgosłupem, które ostaniu się nasiliły. Drętwieją mi ręce mam palący ból w odcinku szyno piersiowym i bóle nóg. poniżej wklejam wynik ostatniego rezonansu i mam pytanie czy operacja przy takim wyniku jest konieczna czy można jeszcze rehabilitować.

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
Czasem potrzebne jest wykonanie badań dodatkowych, przy czym każdy wynik badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.