Drętwienie ręki i karku podczas codziennych czynności

witam od kilku lat bardzo spina mi sie kark i barki obecnie dretwieje mi prawa reka nawet podczas pisania na komputerze czy przyczyna moze byc kregoslup szyjny i czy wykonam rtg bez skierowania?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak może Pani wykonać RTG kręgosłupa szyjnego. Możliwe są dolegliwości właśnie wynikające ze zmian kręgosłupa. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.