Drętwienie ręki i unormowana nadczynność tarczycy

Witam Pytanie moje dotyczy drentwienia lewej ręki . Mam prawie unormowaną nadczynność tarczycy biorę ćwiartkę biblocu codziennie i 2 razy w tygodniu połówkę metizolu. Lekarz na sorze powiedział że mam nerwice wegetatywną ponieważ idąc do sklepu miałam uderzenie ciśnienia 155/120/140 . Twraz od jakiegoś tygodnia drętwieje mi lewa ręka co to może oznaczać?

Witam,

Z Pani opisu nie wynika na jakiej podstawie lekarz stwierdził nerwicę. Zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem internistą, który zleci badania i ewentualnie skieruje Panią do specjalisty. Jeśli badania nic nie wykażą wtedy można zastanawiać się nad udaniem się do lekarza psychiatry. Ten po szczegółowym wywiadzie postawi odpowiednie rozpoznanie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik