Drętwienie ręki podczas snu przy skoliozie

w nocy podczas snu czesto dretwieja mi rece jaka może być przyczyna zaznaczam ze mam skoliozę od dziecks i biore od dłuższego czasu (drugie opakowanie)diosmine

Czy jest Pani pod opieką ortopedy?
Specjalistyczny wywiad (np. czy dużo pisze Pani na komputerze) i badanie (np.odcinka szyjnego kręgosłupa) może pomóc wyjaśnić przyczynę takich dolegliwości.