Drętwienie ręki, zawroty głowy i mroczki przed oczami

Witam, mam 42 lata i pracuje dziennie od 8 do 10 godzin przy komputerze, od 3 lat zmagam sie z dretwieniem prawej reki, zawrotami glowy, mroczkami w oczach. Wykonalam RM. Wynik to zniesienie fizjologicznej lordozy, na poziomach c5 do c7 obnizenie wysokosci tarczy mk z cechami odwodnienia, na tych poziomach widoczne centralne i obustronne para medialne wypukliny krazkow mk na ok 2 mm splycajace zachylki boczne oraz nieznacznie modelujace worek oponowy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.