Drętwienie stopy i bóle nóg

Nawiązując do wcześniejszego zapytania, jest to zdjęcie RTG zdrobione leżąc na plecach oraz bokiem. I chciałam się zapytać czy wynik może mieć wpływ na objawy które mam,między innymi od jakiegoś czasu nie mogę normalnie wstać z kucek, boli mnie bardzo noga lewa pod kolanem,kuleję na tą nogę do póki nie rozprostuję całkiem kolana,do tego drętwieje mi stopa gdy usiądę na "klęczka",wieczorem gdy się położę boli mnie pod kolanem i promieniuje do łydki i połowy uda. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie mam możliwości przeczytać poprzedniego Pani pytania, co wyklucza możliwość jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem pierwszego kontaktu, który oceni wynik badania oraz zestawi go z opisanymi przez Panią objawami, co umożliwi określenie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie.